WHO IS BEŞTEKNİK?

MUSVENUS Ltd Şti

2015 yılında Bursa`da kurulan  firmamız; ağırlıklı olarak  başta mobilya olmak üzere ihracat yapan bir firmadır. Müşterileriyle uzun vadeli iş dostluğunu ilke edinen Musvenus , profesyonel kadrosu ile kendi sektöründeki bir çok seçkin firmaya ürün tedarik`i sunmaktadır. Musvenus Mobilya altyapısı ile   e- ticaret sektöründe de öncü firma olarak imalattan halka kaliteli ürünlerimizi sunmaktan mutluluk duymaktayız.

Değerlerimiz
 

Farkı yaratan yüksek performansla çalışıp, toplumsal ve insani değerlere saygılı, en az hata, en yüksek kalite ile iş yapan, firmamıza ve müşterilerimize karşı sorumluluk sahibi, faaliyet alanında hizmet kalitesi yüksek, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan bir işletmeyiz. Her zaman öncü kuralımız kalite olmaktadır. Her sene asya ve avrupa da  katıldığımız fuarlarda  ülkemizde katma değerli ürün nasıl yapılır bunun ispat etmekteyiz Ar-ge çalışmalarımız ile müşterilerimizi daha fazla nasıl memnun ederiz düşüncesini hep taşımaktayız.

Hedeflerimiz

Kendini sürekli yenileyen, inceleyen, araştıran, analiz ve sentezler yapabilen, tüm çalışanların önce kalite ve müşteri memnuniyeti felsefesini benimsediği, dünü bugüne, bugünü yarına bağlayan köprülerin kurulduğu, yönetici, personel ve müşterilerimizle birlikte çevrede, bölgede ve ülkemizde, model bir işletme olmaktır.